arama

Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz. Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz. Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz. Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz. Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz. Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz. Anasayfa'ya buradan ulaşabilirsiniz.
ALTSAYFA
  Soğuk Hava Odaları  
   
Soğuk Odalar
 

Soğuk Hava Depo Panelleri;116 cm eninde, 1000 cm’den 12.000 mm’ye kadar uzunlukta standart olarak üretilmektedir. Ayrıca 50,60,80,100,120,150,180 ve 200 mm kalınlığında geniş bir ürün portföyüne sahiptir.

 Paneller;poliüretan, yüzey kaplaması ve egzantrik kilit olmak üzere üç ana malzemeden oluşur.

 Yüzey kaplamalarının çeşitliliği ürün portföyünü zenginleştirmektedir.

Bu nedenle,her türlü ihtiyaca göre belirlenecek panellerin üretimi ile en verimli endüstriyel soğuk depolar tasarlanır,teknik detaylar çözülür ve en kaliteli malzemelerle istenilen büyüklükte inşa edilerek proje gerçekleştirilir.

Soğuk oda panelleri kullanım açısından,hem hijyenik hem de uzun ömürlüdür.Yüksek izolasyondan dolayı enerji tasarrufu sağlaması da panellerin en büyük avantajlarındandır.

·       Gıda maddelerinin yanı sıra kimyasal ve medikal ürünlerin de, uygun koşullarda ve şartlarda korunabilmesi için panel soğuk depolar;en ideal seçim olmaktadır.

·       Panel soğuk depolar, mükemmel izolasyona imkân veren sandviç paneller ve yalıtım materyallerinden oluşmaktadır.

·       Panel soğuk depolarında kullanılan poliüretan dolgulu prefabrik sandviç paneller,teknik nitelikleri, dayanıklılığı ve montaj kolaylığı açısından ısı izolasyonunda mükemmel sonuç veren en ideal malzemedir. Panellerin iç ve dış yüzeylerinde kullanılan polyester veya PVC kaplı galvaniz saç yüzey malzemesi;hijyenik özelliği,temizlenebilme kolaylığı ve dayanıklılığı ile et, sebze ve tüm gıda maddelerinin,tıbbi ve medikal ürünlerinin tazeliklerini ve özelliklerini en iyi şekilde ve en uzun sürede bozulmadan muhafaza edilmelerini sağlar

 
Soğuk Odalar

 

anasayfa | hakkımızda | ürünler | proje taahhüt | yetkili servislerimiz | referanslar | iletişim

 

Bu sitenin tüm hakları saklıdır. Paneltaş Ltd. Şti.